Grip cinsel yolla bulaşır mı?

Kış mevsiminin en sık rastlanan hastalıklarından olan grip cinsel yolla bulaşma gösterir mi, cinsel yollarla grip bulaşır mı, cinsellik ile grip bulaşır mı gelin tüm bu sorularımıza cevap bulalım. Gripseniz…

Kış mevsiminin en sık rastlanan hastalıklarından olan grip cinsel yolla bulaşma gösterir mi, cinsel yollarla grip bulaşır mı, cinsellik ile grip bulaşır mı gelin tüm bu sorularımıza cevap bulalım. Gripseniz ya da partneriniz grip olmuş ise cinsel yolla sizden ona ya da ondan size grip hastalığı geçiyor mu uzmanlarımız şöyle cevapladı:

Grip cinsel yollarla bulaşıyor mu?

grip-cinsel-iliskiyle-bulasir-mi

Grip cinsel ilişkiyle bulaşır mı?

Grip ve soğuk algınlığı enfeksiyon hastalıkları oldukları için yakın temas anında, nefesin solunmasıyla, öpüşmeyle bulaşır ve vücuda giren mikroorganizmalar bu hastalıkları meydana getirmektedir. Cinsellik esnasında yakın temas söz konusu olduğu için bu hastalıkları yaşıyorsak bir süre cinselliğe ara vermeliyiz.

Pek çok insan cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında konuşmaktan çekiniyor ya da böyle bir durum sezdiği zaman hastaneye gidip bir uzmana derdini anlatmaya utanıyor. Oysa ki ne bir utanç ne de bir korku duymanıza gerek, cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan şüphe duyar duymaz sağlığınız için mutlaka bir doktora başvurun ve aynı zamanda cinsel yolla bulaşan hastalıklar söz konusu olduğu zaman cinsellikten kaçının.

Grip cinsel yolla bulaşır mı?

Aliexpress WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *