Su İçerek Göbek Eritme

Göbek bölgesinde yağların erimesini sağlamak için yapılacak birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de su içerek göbek eritme yöntemidir. Ancak su ile göbek eritmenin püf noktaları hakkında bilgilenmeniz gerekir.

Vücudumuzun mütenevvi bölgelerinde biriken yağlar hem estetik görünümü bozmakta hem de sağlığı tehdit etmektedir. Yağlar, özellikle de göbek bölgesinde çok fazla birikmektedir. Göbek yağlarından kurtulmak için bol su içmeyi deneyebilirsiniz. Basit ama etkili bir yöntem olan su içere göbek eritme hakkında merak ettikleriniz sizlerle.

Göbekteki yağ, çok zor giderilen, eriyen yağ grubunu oluşturur. Su içimini artırmak belki basit bir önlem ama işe yaradığını görmek için denemeye değer. İlk kural “İstikrarı elden bırakmamak”

1- Soğuk su için. Soğuk su içme vücudun metabolizmasını hızlandırır. Diğer bir deyişle, vücut soğuk suyu ısıtmak için çalışır enerji harcar, bu da kalori kaybetmenize yol açar.

2- Herhangi bir şey yemeye başlamadan önce büyük bir bardak su için. Bu uygulama metabolizmanızı artıracak ve vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca tam dolu olmadan yani aşırı yemek yemeden sofradan kalkmanızı sağlayacaktır.

3- Günde 8 bardak hatta mümkünse daha fazla su içmeye gayret edin. Eğer susuz kalırsanız, vücudunuz özellikle de yağ hücreleri, daha fazla su depolar. Sulu kalarak, vücudun çok su depolamasına engel olunabilir ve bu sayede yağ hücrelerinin boyutu azaltılabilir.

4- Her lokma arasında su yudumlayınız. Bu sizin besin alımınızı yavaşlatacaktır ve hızlı şekilde yiyerek daha fazla yemek yemenize engel olacaktır.

5- Her zaman sizinle birlikte su taşıyın ve gün boyunca bunu sık sık yudumlayın. Bu basit şey, gün içinde can sıkıntısından atıştırmalık yiyerek fazla kalori almanız için iyi bir önlemdir.

Su İçerek Göbek Eritme

Aliexpress WW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *